Penzion No.30 a restaurace v Chaloupkách - Svijanský Újezd

Penzion No.30

Penzion s pokoji a apartmány

Ceník ubytování:

dvoulůžkový pokoj  800,- / noc
  od 4. noci na 700,-/noc
třílůžkový pokoj  990,-/noc
čtyřlůžkový pokoj 1190,-/noc 
dvoulůžkový apartmán 1300,-/noc
  od 4. noci na 1100,-/noc
apartmán - 2 ložnice pro 6 osob 2000,-/noc
  od 4. noci na 1800,-Kč/noc

 

   

O ubytování v našem penzionu na hranici Českého ráje

  • ubytování v atraktivní lokalitě pro pěší i cyklo turistiku - do 15-ti km - Český Ráj, Drábské světničky, vojenský prostor Ralsko, Branžeš Ještědský hřeben
  • volnočasové aktivity nedaleko penzionu - dětský park (přímo před penzionem), nové koupaliště, tenisový kurt, beach volejbalové hřiště, exkurze do pivovaru Svijany, motokrosová dráha atd.
  • vybavený ubytování a pěkný penzion s rodinnou restaurací - pokoje s TV a internetovou příp., koupelna a WC (ručník + toaletní papír). V penzionu je dispozici malá kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice)
  • cena ubytování od 298 Kč/osoba (cena za osobu v čtyřlůžkovém pokoji) více viz. ceník + dítě do 3 let ZDARMA, 10% sleva při delším ubytování
  • BEZ domácích mazlíčků


Penzion leží ve středu příjemné vesničky Svijanský Újezd. Penzion je celý zrekonstruován z původní restaurace. Naše přání bylo, aby ubytování bylo opravdu klidné a čisté a restauraci jsme otevřeli cca 200m od penzionu. Dvoupatrový penzion nabízí ubytování v devíti pokojích a ve dvou apartmánech.

Pokoje penzionu

Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení, TV a přípojku na internet.

  • ubytování ve dvoulůžukovém pokoji 400Kč/os
  • ubytování ve třílůžkovém pokoji 330 Kč/os
  • ubytování ve čtyřlůžkovém pokoji 298 Kč/os

Apartmány penzionu

Nabízíme dvoulůžkový apartmán s obývacím pokojem, kuchyňkou, sociálním zařízením, klimatizací - 1300Kč. Možnost dlouhodobého pronájmu
Druhý šestilůžkový apartmán je obývací pokoj s kuchyňkou, klimatizací, se dvěma samostatnými ložnicemi a s prostornou koupelnou s rohovou vanou a pračkou - 2.000Kč. Taktéž možnost dlouhodobého pronájmu. 

Informace pro ubytování se

Nástup na ubytování po 14 hod. Recepce penzionu se nachází v naší restaurci (cca 200m od penzionu), kde je třeba nejprve vyzvednout klíče. Penzion je nekuřácký!

Sledujte nás na Facebooku